Begegnungen DNL

Begegnungen DNL

1 - 7
Deutsche Nachwuchsliga

EV Füssen — AEV DNL

5 - 4
Deutsche Nachwuchsliga

AEV DNL — EV Füssen

2 - 4
Deutsche Nachwuchsliga

AEV DNL — EV Landshut

5 - 0
Deutsche Nachwuchsliga

EV Landshut — AEV DNL

4 - 2
Deutsche Nachwuchsliga

ESV Kaufbeuren — AEV DNL

3 - 6
DNL - Vorrunde Gruppe A

Young Roosters Iserlohn — AEV DNL

3 - 6
DNL - Vorrunde Gruppe A

Young Roosters Iserlohn — AEV DNL

4 - 3
DNL - Vorrunde Gruppe A

AEV DNL — Düsseldorfer EG

3 - 2
DNL - Vorrunde Gruppe A

AEV DNL — Düsseldorfer EG

4 - 2
DNL - Vorrunde Gruppe A

Eisbären Juniors Berlin — AEV DNL

5 - 1
DNL - Vorrunde Gruppe A

Eisbären Juniors Berlin — AEV DNL

5 - 13
DNL - Vorrunde Gruppe A

ESV Kaufbeuren — AEV DNL

7 - 1
DNL - Vorrunde Gruppe A

AEV DNL — ESV Kaufbeuren

0 - 2
DNL - Vorrunde Gruppe A

ERC Ingolstadt — AEV DNL

0 - 5
DNL - Vorrunde Gruppe A

AEV DNL — ERC Ingolstadt

1 - 3
DNL - Vorrunde Gruppe A

AEV DNL — Jungadler Mannheim

0 - 5
DNL - Vorrunde Gruppe A

AEV DNL — Jungadler Mannheim

5 - 6
DNL - Gruppe rot

AEV DNL — EV Landshut

4 - 2
DNL - Gruppe rot

EV Landshut — AEV DNL

6 - 4
DNL - Gruppe rot

AEV DNL — Eisbären Juniors Berlin

0 - 2
DNL - Gruppe rot

AEV DNL — Eisbären Juniors Berlin

0 - 1
DNL - Gruppe rot

Düsseldorfer EG — AEV DNL

1 - 4
DNL - Gruppe rot

Düsseldorfer EG — AEV DNL

16:15
DNL - Gruppe rot

AEV DNL — EC Bad Tölz

11:00
DNL - Gruppe rot

EC Bad Tölz — AEV DNL

16:15
DNL - Gruppe rot

AEV DNL — Krefelder EV

11:45
DNL - Gruppe rot

AEV DNL — Krefelder EV

18:00
DNL - Gruppe rot

AEV DNL — Jungadler Mannheim

11:00
DNL - Gruppe rot

AEV DNL — Jungadler Mannheim

16:30
DNL - Gruppe rot

Kölner EC – Die Haie — AEV DNL

12:00
DNL - Gruppe rot

Kölner EC – Die Haie — AEV DNL

18:00
DNL - Gruppe rot

AEV DNL — Düsseldorfer EG

11:00
DNL - Gruppe rot

AEV DNL — Düsseldorfer EG

10:30
DNL - Gruppe rot

AEV DNL — EV Landshut

11:00
DNL - Gruppe rot

EV Landshut — AEV DNL

17:00
DNL - Gruppe rot

Krefelder EV — AEV DNL

10:30
DNL - Gruppe rot

Krefelder EV — AEV DNL

16:00
DNL - Gruppe rot

Eisbären Juniors Berlin — AEV DNL

10:00
DNL - Gruppe rot

Eisbären Juniors Berlin — AEV DNL

18:30
DNL - Gruppe rot

AEV DNL — Kölner EC – Die Haie

12:15
DNL - Gruppe rot

AEV DNL — Kölner EC – Die Haie

16:45
DNL - Gruppe rot

Jungadler Mannheim — AEV DNL

11:00
DNL - Gruppe rot

Jungadler Mannheim — AEV DNL

18:00
DNL - Gruppe rot

AEV DNL — EC Bad Tölz

11:00
DNL - Gruppe rot

EC Bad Tölz — AEV DNL